Fadıloğlu, Kur’an kursu öğrencilerine armağanlar verdi

0
131

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçe genelindeki iki camide düzenlenen Kur’an kursunda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Fadıloğlu, öğrencilere çeşitli armağanlar verdi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kuzeyşehir 1. Etap Camii ve Beykent TOKİ Gaziler Camii’nde açılan Kur’an kurslarını ziyaret etti. Öğrencilerin Kur’an-ı Kerim derslerine katılan Fadıloğlu, Kur’an öğrenen tüm öğrencileri tebrik etti. Öğrencilere çeşitli hediyelerin yanı sıra kitap da armağan eden Fadıloğlu, isteyen öğrencilerle de tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.
“DİNİMİZİ BİLEREK, ANLAYARAK, YAŞARSAK İYİ İNSAN OLURUZ”
Öğrencilere seslenen Belediye Başkanı Fadıloğlu, “Okulların tatil olmasıyla birlikte kuran kursuna devam ettiğiniz için öncelikle siz sevgili öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyorum. Burada hocalarımızın nezdinde sadece Kur’an-ı Kerim öğrenmenin yanında, tecrit, hadis, ilmihal ve ahlaki bilgilerde öğreneceksiniz. Ama en önemlisi bunları hayatınızda uygulayacaksınız. Biz sizlerin başarılı birer öğrenci olmasını istiyoruz ama her şeyin ötesinde iyi insan olmasını istiyoruz. İyi insan olmanın da yolu buralardan geçiyor. Dinimizi bilerek, anlayarak, yaşarsak iyi insan oluruz. Bu konuda ben annelerinize, babalarınıza teşekkür ediyorum, öğretmenlerimize, hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bizler de sizlerin bu çalışmalarınızı ödüllendirelim dedik, küçük hediyeler takdim etmek istedik. Ben bu yaz tatilini iyi şekilde değerlendirmenizi, ondan sonra da başarılı bir eğitim öğretim dönemi içerisinde hayırlı evlat olmanızı Rabbimden niyaz ediyorum. Tekrar başarılar diliyor ve hepinizi yürekten tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz