Fadıloğlu: Her vatandaşımızın katkısına ihtiyacımız var

0
108

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Şehrimizi daha güzel bir yere dönüştürmek için her vatandaşımızın katkısına ihtiyacımız var. Birlikte çalışarak, birlikte kararlar alarak ve birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Ziyaretlerine, Göllüce Mahallesi esnaf ziyareti ile başlayan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra YILDA Şirketler Grubu üyelerinin misafiri oldu. Alevi Kültür Dernekleri Gaziantep Şubesi Yunus Emre Cemevi ziyareti ile güne devam eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sonrasında Boyno ve Pirsultan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Türk Kızılay Şehitkamil Şube Başkanı İsmail Güler ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, akşam saatlerinde ise Besnililer Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İdris Yaşar ve üyelerle buluştu.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na programlarda; AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mesut Bozatlı, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

ŞEHRİ BİRLİKTE YÖNETİYOR, BİRLİKTE BÜYÜTÜYORUZ
Vatandaşın; katılım, öneri ve eleştirilerinin kendileri için önemine vurgu yapan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:
“Bizler, vatandaşımızın taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hareket ediyoruz. Bu şehrin, gerçek sahiplerinin halkımız olduğunu çok iyi biliyorum. Dolayısıyla şehrimizi daha güzel bir yere dönüştürmek için her vatandaşımızın katkısına ihtiyacımız var. Birlikte çalışarak, birlikte kararlar alarak ve birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Şehrimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için hep birlikte el ele veriyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Halkımızla birlikte olmak, benim için her zaman ayrı bir heyecan ve sorumluluktur. Bizler, bu güzel şehri birlikte yönetiyor, birlikte büyütüyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak, şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek üzerine odaklanmış durumdayız. Bu hedefe ulaşmak için halkımızla birlikte çalışıyoruz, birlikte çaba gösteriyoruz. Her yaş grubundan insanımıza özel çok sayıda projemiz var. Ancak en büyük projemiz, her alanda daha yaşanabilir bir Şehitkamil inşa etmek. Bu nedenle hemşehrilerimizin katılımı, öneri ve eleştirileri bizim için son derece önemlidir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz