Evlilik sezonu açıldı

0
77

Evlilik sektöründe yer alan önemli firmaların buluşma noktası bu yıl da Divan Wedding Festival oldu. Gelinlik sektöründeki başarılarıyla isminden hep söz ettiren Dreamon, 65 metrekarelik özel standıyla yine fark yarattı. Gaziantep Divan Hotel’de gerçekleştirilen evlilik renkli görüntülerle ve şovlarla ziyaretçilerini büyüledi.
Gaziantep’in en büyük gelinlik, kaftan, düğün organizasyon firmaları, fotoğrafçıların ve kuyum sektöründe özellikle alyans ve pırlanta dalında iddialı firmaların katılım gösterdiği bu yıl ki festival, evlilik hazırlığında olanların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
GAZİANTEP’TEN İSPANYA’YA GELİNLİK İHRACATI
İki gün süren evlilik festivali boyunca uzmanların kendi konularında verdiği seminerler, ziyaretçileri oldukça memnun etti. Kendine ayrılan sürede kürsüye çıkan Dreamon tasarımcısı Çağnur Karuserci Konukoğlu, Dünyanın en büyük gelinlik markalarının Dreamon tarafından Gaziantep’te tasarlanıp üretildiğini belirtirken; İspanya’dan İtalya’ya, İngiltere’den Amerika’ya dünyanın birçok moda merkezine, hatta birçoğumuzun haritada bulmakta dahi zorlanacağı sadece ismini bildiğimiz birçok ülkelere gelinlik ihracatı yaptıklarından bahsetti.
BU YILIN GELİNLİKLERİNDE IŞILTI VE İŞLEMELER ÖN PLANDA
Sezonun moda trendlerinden tüyolar veren Çağnur Karuserci Konukoğlu, “Bu yıl gelinliklerde bol bol ışıltı görmeye devam edeceğiz, çünkü işlemeli danteller üzerine tekrar kristaller işleniyor, bu yılın en büyük trendi inciler. Abiyeler de asimetrik yakalar, hacim kazandırılmış tül yakalar, modası asla geçmeyen sandık yakaları da bol bol göreceğiz” diyerek, gelinlere de “Gelinliğiniz ve konseptinizin aynı hikayeyi anlatmasına dikkat etmeleri tavsiyesini verip, “düğün mekanı seçimi sonrası ikinci olarak gelinlik için göz gezdirmeye başlayın” diye ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz