Erat: Halkımızı HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracağız

0
165

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Adil Kök ve beraberindeki heyet, Oğuzeli esnafını ve vatandaşlarını ziyaret etti.
Yerel seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden Erat, Oğuzeli ilçesinde halk ve esnafla bir araya gelerek HÜDA PAR’ın projelerini anlattı.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen programlarla Gaziantep’in merkez ve diğer ilçelerinde tüm teşkilatları ile esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Erat, vatandaşlardan yerel seçimler için destek istiyor.
Seçim çalışmaları kapsamında Oğuzeli ilçesine giden HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erat, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Kök ve beraberindeki heyetle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.
Erat, Oğuzeli ziyareti sırasında vatandaşların sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinleyerek, sıkıntıları ve sorunları giderme hususunda HÜDA PAR olarak planladıkları projelerini anlattı.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer’in de katıldığı ziyarette, esnaf ve vatandaşlarla samimi diyaloglar gerçekleştiren Erat, esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’in Oğuzeli ilçesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Erat, bölgedeki vatandaşlarla da sohbet ederek “Bu Sefer HÜDA PAR” demelerini talep etti.
İlçe halkına hizmet veren esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Erat, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu ve 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi.
İş yerlerini tek tek gezen ve esnafın sorun ve taleplerini de not aldıran Erat, Gaziantep’i ve Oğuzeli ilçesini HÜDA PAR’ın ‘Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet’ ile tanıştıracaklarını dile getirdi.
31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan destek isteyen Erat, ziyaret esnasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erat’a yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, özellikle kırmızı ete gelen zamlar, artan hayat pahalılığı ve alım gücünün düşmesinden dolayı satış yapamamaktan ve işlerin düşmesinden yakındı.
Ziyaretler sırasında Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinin sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini ifade eden Erat, Oğuzeli ilçesi için projeler hazırladıklarını ve 31 Marttan sonra Oğuzeli ilçesini HÜDA PAR belediyeciliği ve hizmeti ile tanıştırmayı istediklerini belirtti.
31 Mart akşamından itibaren halkın hizmetinde olacaklarını vurgulayan Erat, esnafın ve halkın desteklerine ihtiyaç duyduklarını ifade ederek seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz