Emniyet Müdürü Başbuğ, muhtarlarla vedalaştı

0
56

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görevinden Kırıkkale’ye tayin olan İl Emniyet Müdürü M. Emre Başbuğ muhtarlarla vedalaştı.
Emniyet Müdürü M. Emre Başbuğ, Türkiye Muhtarlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Titiz’i ziyaret etti. Başbuğ ziyarette; bir süre önce hayatını kaybeden Dernek Başkanı Kemal Titiz için tüm muhtar camiasına taziyelerini iletti, ardından da veda etti.
Görev yaptığı süre içerisinde muhtarlarla her zaman diyalog içerisinde olduklarını belirten Başbuğ, mahallelerdeki asayiş ve huzurun sağlanması noktasında muhtarların desteğinin göz ardı edilemeyeceğini söyledi. Başbuğ, hayatını kaybeden Kemal Titiz’in de polis dostu bir başkan olarak her zaman polis teşkilatına desteğini esirgemeyen bir isim olduğunu kaydederek, “Tüm muhtar arkadaşlarımızın başı sağ olsun” dedi.
Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Başbuğ’a teşekkür eden Ahmet Titiz ise “Muhtarlar olarak daima polisimizin ve devletimizin yanındayız. Mahallemizin huzurlu olması için zaman zaman taleplerimiz oluyor. Bu konuda bizlere yardımcı olan tüm polislerimize Sayın Emniyet Müdürümüzün şahsında teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaretin sonunda, Başkan Ahmet Titiz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Emre Başbuğ’a yeni görev yerinde başarı dileyerek uğurladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz