Ekranlarda yeni bir Gaziantep dizisi daha başladı

0
75

FOX TV’nin yeni yaz dizisi Senden Daha Güzel’in konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Dizi izleyicileri, Senden Daha Güzel konusu ne, oyuncuları kimler? Senden Daha Güzel dizisi uyarlama mı? Senden Daha Güzel ne zaman, saat kaçta başlıyor? merak ediliyor.

Senden Daha Güzel, Gold Film imzalı, ilk bölümü 7 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı, başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisi.

SENDEN DAHA GÜZEL NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Senden Daha Güzel dizisi her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

SENDEN DAHA GÜZEL KONUSU NE?
Efsun Gaziantep’te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin’den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir. Pervin’in gönderdiği şoför Kaan’la İstanbul’a gelen Efsun, büyük bir sürprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun’un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.
SENDEN DAHA GÜZEL DİZİSİ OYUNCULARI
Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları arasında Cemre Baysel, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz