DreamON yeni katalog çekimlerini Sicilya’da gerçekleştirdi

0
75

Sektörünün öncü markası olan DreamON bu sene ki koleksiyonu olan “Royal Crown” konseptiyle oluşturduğu yeni katalog çekimleri için büyüleyici Biscari Sarayını tercih etti.
İtalya’nın ünlü Sicilya adasında, Katanya kentinde yer alan ve Rococo tarzında ki mimarisiyle öne çıkan Palazzo Biscari, barok dönemin Sicilya’nın en güzel saraylarından birisi. Gaziantep’in tanınmış gelinlik markası DreamON’un çekim için seçtiği bu özel mekân, daha önce de dünyaca ünlü filmlere, video kliplere konu olmuş. Dünyaca ünlü müzik grubu Coldplay, “Violet Hill” şarkısının klibini de çektiği bu görkemli sarayda; 2021 yılında başrolünde Peter Dinklage’in de oynadığı görkemli “Cyrano” filmi de çekilmişti.

Avrupa’nın en büyük gelinlik markalarına da üretim yapan Gaziantepli firma, kendi koleksiyonuna da dev markalara gösterdiği özeni eksik etmemiş. DreamON’un 21 gelinlik ve 11 abiye modelinden oluşan yeni “Royal Crown” koleksiyonu, muhteşem detayları, göz alıcı işlemeleriyle öne çıkıyor.
A kesimi uçuşan etekler ve farklı kol detaylarıyla şık ve görkemli ancak genel anlamda gelinin rahat etmesini sağlayan tasarımlar fark yaratmış. Sicilya’nın tarihi caddeleri ve saray konseptinde çekilen bu koleksiyonun çok ses getireceği şimdiden belli oluyor.

Paris’ten getirilen güzel model Katia Gaydukova da, tümü Gaziantep’te üretilen tasarım harikası gelinlik modellerine hayranlığını saklamadı. Paris’te çok sayıda koleksiyon çekimlerinde bulunduğunu ifade ederken, ürünlerin kalitesinin bambaşka bir seviyede olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz