Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) tarafından bu yıl 10. su düzenlenen “Quality Management AWARDS 2019“ Ödülleri Antalya’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Divan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinin en iyi şehir oteli ödülüne layık görüldü.
Kalite Yönetim Ödülleri, Türkiye’nin ve KKTC’nin Turizm profesyonellerini, turizm yatırımlarını ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acenteleri, Türkiye turizmine kattıkları değer için teşekkür etmek ve daha iyisi için teşvik etmek amacıyla verilmektedir
Bu bağlamda bölgesel oteller kategorisinde 2019 yılı Güneydoğu Anadolu’nun en iyi oteli Divan Gaziantep seçildi. Açıldığı günden bu yana sürdürülebilir, kalite odaklı yönetim anlayışı ile Divan Gaziantep gerek şehir turizmine gerekse de bölge turizmi içim katma değerler oluşturmaya devam ediyor.
100 bin 254 oyun kullanıldığı seçmeler sonucu ödülü alan Divan Gaziantep Otel Müdürü Mühlüm Şen, teşekkür konuşmasında “Bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Bu ödül tutkulu, disiplinli, istikrarlı çalışma anlayışının sonucudur. Divan olarak daha iyisini başarmak için misafir ve çalışan odaklı yönetim anlayışımızı daha da geliştiriyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here