Dikkat çekmenizi sağlayacak yeni trend: Parlak makyaj

0
89

21 yaşında olmasına rağmen birçok başarılı projede yer alan ve her geçen gün kendisini geliştirmek için çalışan Çağla Ayhan, “Makyaj uzmanı olmak için kendi kendimizi de geliştirebiliriz ama teknikleri daha pratik yollarını öğrenmek için belge ve profesyonel yollarla ilerlemek için bir akademi veya kurs ile yolu tamamlamak gerek” dedi.

Makyajın daha göz önünde olmasıyla beraber daha şık durmasını sağlayan pırıltılı makyaj enerjik ve canlı pozitif gösteriyor. Çağla Ayhan, “Bu nedenlerden dolayı görsel işlerdeki kadınlar ön planda olmak koşuluyla parlak makyaj son günlerin modası oldu” ifadesini kullandı.

Güney Kore’de erkek pop yıldızlarının makyaj yapmaya başlamasının ardından yeni bir trend olarak ortaya çıkan “parlak makyaj” modasıyla hem sokaklarda hem de sahnelerde erkeklerin de makyaj yapmaya başladığını belirten Çağla Ayhan, “Parlak makyaj kusursuzluğu ifade etmesinden dolayı tercih ediliyor” değerlendirmesini yaptı.

Başarılı makyaj ustası Çağla Ayhan, “Parlak makyaj daha çok dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi oluyor. Gece makyajları, ışıltılı ve efekt makyajları daha dikkat çeker diyebiliriz. Herkesin gözü üzerinizde olsun istiyorsanız kıyafet modası gibi makyaj modasını da takip etmelisiniz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz