Didem Aksu’nun haklı isyanı

0
106

Ekranların güzel oyuncu ve sunucusu, podyumların alımlı ve cazibeli ismi Didem Aksu, By Linda Aksu Cosmetics markasını kurarak ticaret hayatına atıldı. Piyasaya sunduğu birbirinden farklı parfümlerle aşkın kokusu sloganıyla giren Didem Aksu, başarı yolunun engellenmeye çalışılmasıyla isyan etti.

Ünlü isim Didem Aksu, “Bazı oyunların ve çekememezliklerin magazin dünyasında olduğunu sanırdım, dedikodu sadece sanatçılar arasında olur diye düşünüyordum ne çok yanılmışım” dedi.
Magazin ünlülerinin medya önünde olduğu için bu tarz olayların daha çok duyulduğunu ifade eden Didem Aksu “Ticaret hayatının çapsızları beni bıktırdı. Yalan, dolan ve o bir şey sandığınız iş adamlarının nasıl bir hal içinde olduklarını görmek, çok eleştirilen magazin dünyasının ne kadar masum olduğunu bana gösterdi. Yoluma devam edeceğim ama kendi kurallarımla ve kimseye güvenmeden” diye konuştu.

Çıkardığı “Michaela” markasıyla İtalya’dan ödül alma başarısını gösteren Didem Aksu, tüm isyanlarına rağmen çıktığı yolda emin adımlarla yürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz