Dialog Türkiye, başarısını Demet Akalın ile kutladı

0
202

Bursa’dan kıvılcımlanan ve yerelden evrensele açılma hedefiyle yola çıkan, kısa sürede Türkiye, İran, Almanya, ve 19 Birleşik Arap emirliğinde en başarılı gayrimenkul markaları arasında yer alan Türkiye’nin markası Dialog Türkiye; 2022’nin en başarılı isimlerini şık bir törenle ödüllendirdi. Görkemli gece, Grup kuruntu ve Demet Akalın’ın şarkılarıyla renklendi.

Dialog Group çatısı altında olan Dialog Türkiye; 2022 Shining Night Ödül Gecesi’ni görkemli bir törenle Sheraton Bursa’da gerçekleştirdi. Esra Yalçın organizasyonuyla gerçekleşen gecenin ev sahipliğini Dialog Group Yönetim Kurulu ve Dialog Türkiye Kurucu Başkanı Übeyt Işık, Kurucu eş başkanlar Selma Arabacı ile Prof. Dr. Elif Karakurt Tosun üstlenirken, her geçen gün giderek büyüyen Dialog Türkiye ailesinin 600’ü aşkın mensubu tüm şıklıklarıyla gecede boy gösterdi. Toplam 100 şubesiyle geride bıraktığımız yılın en başarılı danışman, ofis ve ekiplerinin başarılarının taçlandırıldığı gecede tam 172 ödül sahiplerini buldu.

Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dialog Türkiye Genel Müdürü Devrim Korkmaz’ın üstlendiği gece, Devrimcan Kapdan’ın muhteşem darbuka şovuyla başladı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Dialog Group Yönetim Kurulu ve Dialog Türkiye Kurucu Başkanı Übeyt Işık, Van’ın bir köyünden başlayıp bugünlere uzanan başarı hikayesini konuklarıyla paylaşırken, eş başkan Selma Arabacı ise bugün sayısı 100’e ulaşan ofislerini 2025’te 500’e çıkarmak olarak açıkladı. Diğer eş başkan Prof. Dr. Elif Karakurt Tosun da 2022’ye başarılarıyla damga vuran tüm danışmanları yürekten kutladı.

Solistliğini Übeyt Işık’ın oğlu Mir Bedirhan Işık’ın yaptığı Kuruntu grubunun şarkılarıyla keyiflenen gecede ardından ödüller sahiplerini buldu. Bu görkemli gecenin en büyük sürprizi ise ünlü sanatçı Demet Akalın oldu. Akalın, en sevilen şarkılarını gece boyunca Dialog Türkiye ailesi için seslendirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz