DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydemir Gaziantep’te

0

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bilal Aydemir, Gaziantep’te çeşitli temaslarda bulundu. Gaziantep’e gelen Aydemir, partisinin il ve ilçe teşkilatları ile buluşarak, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Partisinin Gaziantep’teki çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydemir, “Teşkilatımızın Gaziantep’te tüm kesimlere ulaşmaya çalışmasından son derece memnunuz. Partimiz her şehirde olduğu gibi Gaziantep’te de vatandaşlarımızın yanında oluyor. Seçim olmadan haftanın üç günü yapılan saha çalışmaları partimizin esnafımıza ve vatandaşlarımıza olan yakın ilgisini gösteriyor” dedi.

“Gaziantep hükümetin yanlış ekonomi politikalarına rağmen üretmeye, ihracat yapmaya çalışıyor” diyen Aydemir, Gaziantep sanayicisinin yaşadığı zorlukların farkında olduklarını söyledi.

KONTEYNIR KRİZİNE ÇÖZÜM HAZIRLIYORUZ

Gaziantep sanayicisinin yaşadığı zorlukların farkında olduklarını belirten Aydemir, “Küresel bir sorun haline gelen konteynır sorunuyla ilgili çözümlerimizi hazırlıyoruz. Ülkemize döviz kazandıran Gaziantep sanayicileri için güçlü bir lojistik ağın oluşturulması ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Diğer yandan Gaziantep’te demiryolu ağını genişleterek, liman kentlerine ulaşımı sağlayacağız” diye konuştu

DEVA Partisi olarak sektörel politikalarda verimlilik artışı ve ileri teknoloji kullanımı yoluyla sanayinin küresel rekabet gücünü artırmayı hedeflediklerini ifade eden Aydemir, şunları söyledi:
“Gaziantep’te gıda, halı, tekstil, makine ve tarımsal sanayiye dayalı işletmelerin ihracat odaklı küresel rekabet güçlerini artıracağız. İhracatta ileri teknoloji kullanımını ve yüksek katma değerli ürünleri teşvik edici politikalarda Gaziantep için özel çalışmalar yapacağız. Bu şehrin ekonomik dinamiklerini daha güçlü harekete geçirecek her türlü çalışmayı yapacağımızı belirtmek istiyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here