Demir’den Şahin ve Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

0
73

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3’üncü kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen ve 4’üncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Demir, Şahin ve Tahmazoğlu’na görevlerinde başarılar diledi.
TBBM’deki çalışmalarının yanı sıra her fırsatta Gaziantep’e gelerek esnaf ziyaretleri başta olmak üzere vatandaşlarla bir araya gelen, kamu kurumları, STK, oda ve hemşeri derneklerini ziyaret eden HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Demir, Gaziantep için çalışmaya devam ediyor.
Kentteki temasları kapsamında HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ile birlikte Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu ziyaret eden Milletvekili Demir, Şahin ve Tahmazoğlu’na görevlerinde başarılar diledi.
İlk olarak Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Şahin’i tebrik etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri ele alındı, Gaziantep için yapılması gereken hizmetler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu ve istişare edildi.
Gaziantep’te yapılacak çalışmaların yanı sıra esnaf ve vatandaşların sorun, sıkıntı, talep ve önerilerinin de ele alındığı ziyarette Milletvekili Demir, “Bizler HÜDA PAR olarak her zaman Gaziantep için sahada olduk ve bundan sonra da sahada olmaya devam edeceğiz. HÜDA PAR olarak ülkemizi ve Gaziantep’i daha da yukarıya taşımak adına elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizim için Türkiye’nin ve bu güzel şehrimizin kalkınması çok önemlidir. Bu noktada atılacak adımlar ve geliştirilen projeleri de çok önemli ve değerli buluyoruz. İnşallah Gaziantep için ortak hareket edildiğinde şehrimiz ve bölgemiz kalkınacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’imiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yerel seçim sonuçlarının ülkemiz ve Gaziantep’imiz için hayırlı olmasını diliyor, sizlere ve tüm belediye başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir’e, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer’e ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Milletvekili Demir ve İl Başkanı Göçer, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Şahin’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.
Ziyaretin sonunda Milletvekili Demir, Şahin’e bakır işlemeli fincan takımı hediye etti.
Milletvekili Demir, daha sonra ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 4’üncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Demir, Tahmazoğlu’na görevinde başarılar ve hayırlı hizmetler diledi.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, özelde Şahinbey ve genelde ise Gaziantep için yapılması gereken hizmetler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tahmazoğlu, Milletvekili Demir’e ve İl Başkanı Göçer’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Gösterdiği misafirperverlikten dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyen Milletvekili Demir, Tahmazoğlu’na bakır işlemeli fincan takımı hediye etti.
Gaziantep’teki temasları kapsamında hayırsever Baygün ailesi tarafından Şehitkamil ilçesinin kırsal Yığınlı Mahallesine yaptırılan Yığınlı Sağlık Evi’nin açılışına katılan Milletvekili Demir, Yığınlı Mahallesi sakinlerine hizmet verecek olan sağlık merkezinin hayırlı olmasını diledi.
Açılışta konuşan Demir, “Vatandaşımızı rahatlatmak, kırsal mahallelerde ikamet eden kardeşlerimizin durumlarını düzeltmek, her türlü sağlık, eğitim ve altyapı çalışmalarını tamamlamamız bizim en önemli önceliğimizdir. Bu anlamda Yığınşı Mahallesi’ne yapılan bu sağlık merkezini çok önemsiyoruz ve değerli buluyoruz. Bu yöntemi, bu mantığı Gaziantep’imizin bütün köylerine ve Gaziantep’imizin tamamına yaymamız gerekiyor. Gaziantep’i modelini Türkiye’nin tamamına yaymak bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Allah’ın izniyle hep birlikte siyaset ve partiler üstü bir anlayışla değerli vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışacağız. Aile sağlığı merkezinin açılışında katkısı bulunan herkesten Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.
Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından düzenlenen “Geleneksel Baklava Günü” etkinliğine de katılan Milletvekili Demir, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz