Demir ve Şahin, Gaziantep’i konuştu

0
198

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti. Milletvekili Demir, Şahin ile Gaziantep gündemini konuştu.
Milletvekili Demir’i ve HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Şahin, Milletvekili Demir’e ve Başkan Göçer’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Gaziantep’in sorunlarının yanı sıra halkın sorun, sıkıntı ve taleplerinin ele alındığı ziyarette Gaziantep için işbirliği vurgusu yapıldı.
Sağlık, eğitim, trafik, ekonomi ve diğer güncel konuların öne çıktığı ziyarette konuşan Milletvekili Demir, Şahin’e Gaziantep ile ilgili proje ve önerilerini anlattı.
HÜDA PAR olarak Gaziantep için yapılan projeleri ve çalışmaları desteklediklerini ve her zaman için Gaziantep için yapılan çalışmaları destekleyeceklerini belirten Demir, vatandaşlar başta olmak üzere esnaf, çiftçi, hayvan yetiştiricileri ile sanayicilerin sorun ve sıkıntılarının giderilmesi, taleplerinin de karşılanması için Şahin ile fikir alışverişinde bulundu.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Gaziantep’teki eğitim durumu ve yapılması gereken hizmetler konusunda da konuşuldu.
Ziyarette ayrıca Türkiye ve Gaziantep gündemine dair gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.
Şahin, Demir ve HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu, göreve atandığı günden itibaren Gaziantep’in sorun ve sıkıntılarına çözüm üretmeye çalıştıklarını ve bundan sonra da hep birlikte yaşanılan sorunların üstesinden geleceklerini belirtti.

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekilli Demir, kendi yazmış olduğu ve özel olarak imzaladığı “Kıskaç” adlı kitabını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz