Cumhuriyet, büyük bir zaferin sonucudur

0

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Zeybek, “Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz” dedi.
Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyeti’ nin 96. kuruluş yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır.
Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden daha çok ehemmiyet vermekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Gaziantepli hemşehrilerimin, Cumhuriyet Bayramını kutlar, başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O’ nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, saygılarımı sunarım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here