Cumhur İttifakı 28 Mayıs’ta zafere hazırlanıyor

0
79

28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim çalışmaları için, AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nda seçim değerlendirme toplantısı yapıldı.
Cumhur İttifakı Gaziantep il başkanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonucuna ilişkin değerlendirmeler yapıldı ve 28 Mayıs’ta yapılacak 2. tur seçimler için görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantıya AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Teymur, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Ertan Üğüdür ve Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Sedat Yıldız katıldı.
‘Yeni Yüzyıl Yeni Türkiye İçin Omuz Omuza’ sloganıyla uyum içinde hareket eden ittifak ortakları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinin devam edeceklerini belirtti. Bunun yanı sıra 28 Mayıs seçimlerine yönelik istişarelerde atılacak adımlar konuşuldu.
Seçim gününde il genelinde milli iradenin en sağlıklı şekilde sandığa yansıması için sandıklara tam anlamıyla sahip çıkılacağı konusunda değerlendirmelerde bulunan il başkanları azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
İl Başkanı Ertuğrul Teymur, değerlendirme toplantısında yaptığı açıklamada, “Cumhur ittifakı meclis çoğunluğu ile büyük bir başarı elde etti. Umuyorum ki 28 Mayıs seçimlerinde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılı gerçekleşecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz