“Çocukluk Aşkı” ile dikkatleri çekmeyi başardı

0
321

Aylin Austürk ve Mehmet Tan düet yorumuyla Erken Müzik çatısı altında müzikseverlerle buluşan “Çocukluk Aşkı” isimli eser yorumcusunu starlığa taşıyor. İngilizce ve Türkçe olarak seslendirilen eserin İngilizce kısmını yazan ve seslendiren Aylin Austürk, bir anda önemli bir hayran kitlesine kavuştu.

Avustralya’da avukatlık mesleğini sürdüren Aylin Austürk, “Böyle bir çıkış beklemiyordum, bir anda eserin çalındığı birçok yerden sosyal medya üzerinden mesajlar gelmeye başladı. Şarkının İngilizce bölümü Türkiye dışında birçok ülkede sevilmesine neden oldu. Hiç tanımadığım bir mutluluk var tabii ki ama bu başarı tesadüf değil. Avukatlık yaparken müzik çalışmalarımı bırakmadım. Aslında beni müziğe taşıyan Ebru Gündeş hayranlığım oldu, şöhret yolunda önemli adım attıysam bilmese de sebebi usta yorumcudur” dedi.

Gördüğü ilgiden sonra vakit kaybetmeden yeni çalışması için kolları sıvayan Aylin Austürk, usta müzik adamı ve klip yönetmeni Serdar Erken ile yeni bomba proje olarak ifade ettikleri çalışmalarına başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz