CHP’nin o milletvekili hakkında şok suçlamalar

0
115

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi eski Başkanı ve CHP 28 Dönem Gaziantep Milletvekili Adayı Gökhan Çeliktürk, CHP’nin ismini vermediği bir Gaziantep Milletvekili hakkında çok ağır ithamlarda bulundu. Çeliktürk, paraşütle milletvekili olan o ismin Fatma Şahin’in desteği ile büyük rant elde ettiğini öne sürdü.

Gökhan Çeliktürk’ün “PARAşütle milletvekili olduğunu” öne sürdüğü ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in desteği ile yapılan imar değişikliğinden büyük rant elde ettiği ve imara aykırılıktan ceza aldığını iddia ettiği CHP Gaziantep milletvekilinin kim olduğu sosyal medyada ve siyasi kulislerde gündem oldu.
Çeliktürk, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“PARAşütle Gaziantep milletvekili olan veya olduğunu zanneden meslektaşım gerçekten kendisini muhalefet vekili mi zannediyor!!,
Fotoğraf karelerine girmekle muhalefet vekili olamazsınız!!
Şahsınızın İktidar, AKP aleyhine yaptığınız ele avuca sığar bir muhalefetiniz var mı?
Mesela 6 Şubat depremi geçiren bir il olan Gaziantep ile ilgili olarak deprem toplanma alanı olan Metro’nun arkası ile ilgili bir demeciniz var mi?
Lütfen cevaplayalım….
Deprem toplanma alanı olan Metro arkasında imara sokulan Fatma Şahin’in ihale ile sattığı arsalardan ortağı bulunduğunuz firma uygun fiyatla İHALE ile arsa satın aldınız mi?
O arsaya ortağı bulunduğunuz firma imara aykırı inşaat yaptı mi?
İmara aykırılıktan ceza aldınız mı?
TBMM’den yaptığınız aykırılıklardan dolayı inşaat yaptığınız arsa ile ilgili kişiye özel imar değişikliğini sayın Fatma ŞAHİN’in desteği ile imarını değiştirdiniz mi?
Hodri meydan!
Tüm Gaziantepli hemşehrilerim ve Gaziantepli Cumhuriyet Halk Partililer bu soruların cevabını bekliyor…”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz