CHP’li Meriç’ten Vali Çeber’e sert tepki

0
96

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, AFAD Koordinasyon Toplantısı’na muhalefet milletvekilleri ile il başkanlarının davet edilmemesine çok sert tepki gösterdi. Meriç, “Gaziantep ortak akıl ile yönetilen bir şehir iken ortak akıl bitmiş midir?” dedi.

CHP Milletvekili Melih Meriç; İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu ve AFAD Başkanı Okay Memiş’in de katılımıyla gerçekleştirilen Gaziantep AFAD Koordinasyon Toplantısı’na ilişkin Vali Kemal Çeber’in sosyal medyadan yaptığı “Gaziantep AFAD Koordinasyon Toplantısı, İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, AFAD Başkanı Okay Memiş, Vali Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekilleri, vali yardımcıları, belediye başkanları, Ak Parti İl Başkanı ve ilgili birim amirlerinin katılımları ile gerçekleştirildi” açıklamasına çok sert tepki gösterdi.
ORTAK AKIL BİTİ Mİ?
Vali Çeber’in paylaşımını alıntılayan Meriç, şu ifadeleri kullandı:
“Gaziantep Milletvekillileri değil. Gaziantep AK Parti Milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanı…! AK Parti İl Başkanı varsa, diğer partilerin İl Başkanları neden davet edilmedi?
AK Parti Milletvekilleri varsa, Muhalefet Milletvekilleri neden çağırılmadı. Gaziantep ortak akıl ile yönetilen bir şehir iken ortak akıl bitmiş midir?
Geriye kalan yine;
“CEVAPSIZ SORULAR”
Sokak sokak, karış karış gezdiğimiz bu şehirde, halkımız “MUHALEFET NEREDE” diye sorarsa, Cevabını sizlerden duymak isteriz…!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz