CHP istifa depremiyle sarsıldı

0
100

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şahinbey İlçe yönetiminde istifa depremi yaşandı. CHP Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Aydın Şahin’in 18 kişilik yönetim kurulu üyelerinden 9’u istifa etti.
Önceki gün il kongresini yapan CHP Gaziantep teşkilatlarından CHP Şahinbey İlçe yönetiminde istifa depremi yaşandı. İlçe Başkanı Mehmet Aydın Şahin’in 18 kişilik yönetim kurulu üyelerinden 9’u istifa etti. İstifa eden isimlerin istifalarını noter kanalı ile yaptıkları öğrenildi.
19 Ağustos tarihinde yapılan Şahinbey İlçe Kongresinde Mehmet Aydın Şahin, tek liste ile seçime gitmişti. Yapılan seçimin üzerinden geçen 37 gün sonra 18 kişilik yönetim listesinden 9 kişi ilçe yönetiminden istifa etti.
Gazete Ekspres’de yer alan habere göre, göre Umut Ağcabay, Dede Demir, İnan Çolak, Reşat Gökalp, Oktay Kellecioğlu, Okan Karlıdağ, Belgin Göksu, Ozan Güneş ve Zeynel Ata Türk, istifalarını noter kanalı ile iletti.
Mehmet Aydın Şahin’in 18 kişilik yönetim listesinden 9 kişinin 37 gün sonra istifasını kafaları karıştırdı. Edinilen bilgilere göre Şahin ile yöneticiler arasında fikir ayrılıkları olduğu, bu ayrılıkların da İl Kongresi sürecinde iyiden iyiye hissedildiği yönünde oldu.
Şimdi Şahinbey İlçe Yönetiminin akıbeti merak ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz