Çarpıcı gelişme: AK Parti’li Özdemir MHP’ye geçti

0
156

Gaziantep’in Araban ilçesinin AK Parti’li eski belediye Başkanı Mehmet Özdemir, AK Parti’den istifa ederek 2004 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.
BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Mehmet Özdemir, sosyal medya hesabından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:
Genelden Yerele Birlik
Ülkede Yönetimde Dirlik
Birliğin Gücüyle
Yeniden ARABAN diye çıktığımız bu yolda Büyük Araban ailemize gönül dolusu muhabbetlerimi sunar en kalbi duygularımla selamlarım İşimiz HİZMET OLACAKTIR
Mehmet ÖZDEMIR
Milliyetçi Hareket Partisi
Araban Bld.Bşk.A.Adayı
MEHMET ÖZDEMİR KİMDİR?
Mehmet Özdemir, 1967 yılında Araban’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Araban’da tamamladı. Özdemir, 1987-1989 yıllarında askerlik görevini tamamlayarak, inşaat sektöründe serbest olarak ticarete başladı. Siyaset hayatına 2001 yılında AK Parti kurucular kurulu üyesi olarak başladı, 2004-2009 yıllarında Araban Belediye Meclis üyeliği yaptı. 2009 ve 2014 yerel seçimlerine AK Parti Belediye Başkan adayı olarak katılan Özdemir, seçimleri kazanarak 2 dönem Araban Belediye Başkanlığı yaptı. Özdemir, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Gaziantep Araban Belediye Başkan adayı oldu ancak seçimlerde kazanamadı. Özdemir, evli ve 5 çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz