Capital 500’de Bizce Yağ esip geçiyor

0
74

Türkiye’nin saygın ekonomi dergilerinden Capital’in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi’nin yer aldığı Capital 500 Araştırması’nda Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadooğlu Yağ bu yıl da listede üst sıralarda yer alma başarısını gösterdi.
Türkiye’deki şirketlerin 2021 yılı cirosu baz alınarak gerçekleştirilen Capital 500 araştırmasında Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadooğlu Yağ bir önceki yıla göre 22 basamak yükselerek 362. sırada yer aldı.

Kadooğlu Yağ CEO’su Celâl Kadooğlu, “Dünyada yaşanan global krizlere rağmen her geçen gün üretim kapasitesini arttırarak sektöründe ilk sıralarda yer almayı başaran Kadooğlu Yağ’ın Capital 500’de elde ettiği sonuçların kendileri için gurur verici olduğunu ifade etti. Kadooğlu, “Türkiye’nin her anlamda güçlenmesinin, dolayısıyla insanlarımızın huzur ve refahının artmasının yolu daha fazla yatırım, üretim, istihdam ve ihracattan geçmektedir. Bizde bu bilinçle Türkiye için üretmeye, istihdam yaratmaya ve ihracat yapmaya devam edeceğiz. Pandeminin yanı sıra Rusya Ukrayna savaşından da olumsuz olarak etkilenen dünya ekonomisinin elbette ülkemize de yansıması birçok sektör gibi bizleri de etkilemiştir. Ancak sektörümüzdeki ağırlığımızı koruyarak üretimden taviz vermeden çalışmaya, üretmeye ihracatımızı arttırmaya gayret ediyoruz. Bu sonucun alınmasında emeği geçen bütün çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz