Bırakın isteyen istediğini giysin

0
28

Uzun yıllardır sahnelerde adeta fırtına gibi esen Aylin Tunç, yaz sezonunun ardından çıkaracağı single çalışmasıyla farkını ortaya koymak istiyor. Aylin Tunç, sahne kıyafetleri konusunda da ilginç bir çıkış yaparak, “Bırakın isteyen istediğini giysin. Beğenmiyorsanız siz de izlememe özgürlüğüne sahipsiniz” dedi.

İstanbul, Bursa ve Eskişehir başta olmak üzere yaz sezonlarında ise güney sahillerinde yaptığı sahne çalışmalarıyla eğlence dünyasının yakından tanıdığı güçlü ses Aylin Tunç, müzik çalışmalarına kendini güncelleyerek devam ediyor. Repertuvarına aldığı yeni şarkılar, iddialı sahne kıyafetleri ve enerjisiyle hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Tunç, sonbahar başında çıkaracağı yeni single’ının hazırlıklarına başladı. Yıllardır sahnelerde olmasına rağmen mütevaziliğini hep koruyan yorumcu, “Yaz sezonu benim için oldukça yoğun geçecek. Sahne çalışmalarının hemen ardından yeni single çalışmam için stüdyoya giriyorum. Dinleyicimin beğeneceği çok güzel bir şarkı hazırlıyorum” diye konuştu.
KIYAFETİMİZE ARTIK KARIŞMAYIN!
Uzun yıllardır sahnede cesur kıyafetleriyle dikkat çeken Aylin Tunç, son dönemde Gülşen’le gündeme gelen bu konuya da değindi. Tunç, “Herkes bunu Gülşen’in başlattığını düşünse de aslında ben yıllardır sahnede böyleyim. Her ne kadar iddialı tarzlar eleştirilse de burası özgür bir ülke. Bırakın isteyen istediğini giysin. Beğenmiyorsanız siz de izlememe özgürlüğüne sahipsiniz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz