Belediye Başkanı Doğan, gazetecileri ağırladı

0
71

Nizip Belediye Başkanı Ali Doğan, İlçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. Belediye hizmet binasına gerçekleşen programda basın mensuplarıyla bir araya gelen Doğan, devam eden, tamamlanan ve planlanan projeler ile ilgili bilgi verdi.
Basın mensuplarıyla buluşmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Doğan, “İlçemizin kalkınması, gelişmesi ve halkımızın doğru ve tarafsız habere ulaşmasındaki gayretlerinden dolayı tüm basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında diliyorum” dedi.
Programa, Nizip Gazeteciler Cemiyet Başkanı Veysel Karayılan, Nizip Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Kılıç, Nizip Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şen, Anadolu Ajansı Nizip Temsilcisi İrfan Aydoğa, İHA muhabirleri Hanifi Güzel, Beyhan Sağlam, Yeşil Gazetesi Sahibi Bülent Çetinel, Bizim Nizip Gazetesi İmtiyaz sahibi İsmet Kılıç, Nizip Tercüman Gazetesi imtiyaz sahibi Yaşar Polat, ilçede yayın hayatına devam eden yerel gazete, televizyon, radyo, internet sitesi ve ulusal haber ajans çalışanları katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz