Başkan Tahmazoğlu şehit annelerini unutmadı

0
25

Gaziantep’te, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Günü’nde şehit annelerini evlerinde ziyaret ederek anneler gününü kutladı.

Anneler Günü’nde şehit annelerinin yanında olarak onlara oğullarının yokluğunu aratmayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şehit anneleriyle sohbet edip kendilerine kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti.

ONLAR BU VATAN İÇİN EVLATLARINI VERDİ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şehit annelerinin kendilerinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek “TOKİ ile işbirliği içerisinde yaptırdığımız Şehit ve Gazi Konutları’nda oturan şehit annelerini ziyaret ettik. Tüm şehit annelerinin anneler gününde ellerinden öpüyorum. Dualarını istiyoruz. Bu vatan ve memleket için evlatlarını şehit verdiler. Allah onlardan razı olsun. Bizlerde onların evlatlarıyız ve kendilerini ziyarete geldik. Allah kendilerine sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin” dedi.

BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA

Şehit anneleri Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirterek, “Allah kendisinden razı olsun. Anneler gününde bizleri yalnız bırakmadı. Kendisi de bizim bir evladımız. Başkanımız her zaman bizim yanımızda. Kendisiyle gurur duyuyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz