Başkan Tahmazoğlu mazbatasını aldı

0
99

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Adliyesi Mehmet Uygun Konferans salonunda düzenlenen tören ile dördüncü dönem için mazbatasını aldı.
31 Mart Yerel seçimlerinde dördüncü kez Şahinbey Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu mazbatasını Şahinbey İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nail Özdemir’in elinden aldı. Düzenlenen törene, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Eyup Özkeçeci, İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı yeni dönem meclis üyeleri ve partililer katıldı.

HALKIMIZIN BİZE OLAN GÜVENİ TAM
Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep’te en yüksek Türkiye’de de önemli bir oy oranına sahip olduklarını belirterek “Cumhurbaşkanımızın tensipleri, milletimizin de teveccühü ve desteği ile 4. kez Şahinbey Belediye Başkanı seçilmiş bulunmaktayım. Aldığımız oy oranına baktığımızda halkımızın bize olan güveni, itimadı artarak devam ediyor. Şuan yüzde 55 oy alarak Gaziantep’te en yüksek, Türkiye’de de önemli bir oy oranına sahip oldum. Bu arkamızdaki halkın desteği ve gücü, bizim çalışma azmimizi arttırıyor. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm teşkilatlarımıza Gaziantep için çok daha güzel hizmetler yapmaya hazırız ve kararlıyız” diye konuştu.
BAŞKAN TAHMAZOĞLU COŞKU İLE KARŞILANDI
Şahinbey Belediye Başkanlığı için mazbatasını alan Tahmazoğlu’nu mesai arkadaşları hizmet binası bahçesinde konfeti ve karanfillerle karşıladı. Tahmazoğlu’na uzun bir koridor oluşturan Şahinbey Belediyesi çalışanları Başkan Mehmet Tahmazoğlu için söyledikleri manilerle ve zılgıtlarla yeni dönem için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
BURASI KOLAY BİR İLÇE DEĞİL
Başkan Mehmet Tahmazoğlu vatandaşla yan yana olup Şahinbey için daha fazla çalışacaklarını belirterek, “Şahinbey herhangi bir ilçe değil. İsmini Gaziantep için her türlü fedakarlığı göze alıp bu vatan için şehit olan Şehit Şahin Bey’den alıyor. Burası gerek nüfusu gerekse yapılaşması itibari ile kolay bir ilçe değil. Fakat üç dönemden bu yana vatandaşlarımızın desteği, mesai arkadaşlarımızın özverili çalışmasıyla her dönem oyumuzu arttırıp vatandaşımızın daha çok desteğini alarak, Gaziantep tarihinde bir ilke imza atıp, dördüncü dönem tekrar belediye başkanı seçildik. Bu birlikte çalışmanın bir eseri. Halkını önemseyen ve halkını ret etmeyen, arasına mesafe koymayan, vatandaşa hizmet için çalışan bir anlayışın eseri. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bize her zaman vatandaşın ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olun demiştir. Bizde Şahinbey olarak ekibimizle birlikte teşkilatımızla el ele, gönül gönüle sürekli vatandaşlarımızın yanında olduk. Milletimizin bize olan güvenini boşa çıkarmayıp daha çok çalışacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz