Başkan Tahmazoğlu bilim kampında gençlerle bir araya geldi

0
44

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yamaçtepe Bilim Kampı’nı ziyaret ederek, kamptaki öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.
Yamaçtepe Bilim Kampında kamp yapan öğrenci gurubu Şahinbey Belediyesi’nin sunduğu imkanlarla zamanlarını daha verimli geçirebiliyor. Gençlerle Yamaçtepe Bilim Kampı’nda bir araya gelen Başkan Mehmet Tahmazoğlu gençlerle sohbet ederek eğitime yapılan yatırımlarla ilgili çalışmaları anlattı.

GENÇLERİ ÇOK SEVİYORUZ
Gençleri çok sevdiğini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Yamaçtepe Bilim Kampını gençlerimizin hizmetine açtığımız günden bu yana 100’er kişi gruplar halinde gençlerimizi kampımızda ağırlıyoruz. Gençlerimizin seçtikleri bölümlerde en iyi olma yolunda ilerleyeceklerini düşünüyorum. Gençlerimizin sporda, sanatta ve eğitimde en iyisi olmasını istiyorum. Belediyecilik hizmet demek. Halka hizmet Hakka hizmet demek, hele de gençlere hizmet beni çok mutlu ediyor. Gençlerimizi çok seviyorum. Gençlerimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmak için gayret ediyoruz” dedi.

BİLİM VE SPOR BİR ARADA
Başkan Tahmazoğlu Yamaçtepe Bilim Kampında gençlerin spor ve bilimi bir arada yaşayabileceğini belirterek, “Yamaçtepe Tabiat Parkı’nı iki bölüme ayırdık. Birinci bölümde vatandaşlarımızın piknik yapabileceği alanlar, bisiklet, yürüyüş yolları, mangal yapılan alanlar, kamelyalar, mescit alanları bulunurken ikinci bölümümüzde ise Gençlik Kampı bulunuyor. Burada bungalov evleri yaparak, içerisinde gençlerimizin kalabileceği mekanlar oluşturduk. Aynı anda 120 gencimiz burada kalabilecek. Kampımızda yemekhane, sınıflar, atölyeler ve çamaşırhane bulunuyor. Gençlerimizin spor yapabileceği alanlar oluşturduk. Burada bilim ve sporu bir araya getirdik. Kampın gençlerimizin gelişimine önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz