Başkan Doğan: Halka hizmet için durmadan çalışacağız

0
80

Göreve geldiği günden bu yana bir yandan sahadaki çalışmaları takip diğer taraftan da her gün yüzlerce kişiyi makamında ağırlayan Başkan Doğan, hizmet makamı olan Nizip Belediyesi’nin tüm birimleriyle vatandaşının emrinde ve hizmetinde olacağını söyledi.
Randevusuz makama gelen her vatandaş ile tek tek ilgilenen Doğan, Nizip Belediyesi kapılarının tüm vatandaşlara sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.
Görevi devir aldığında birim amirlerine ve personellere ilk talimatının vatandaşlarla yakından ilgilenmek ve onları en iyi şekilde ağırlaması yönünde olduğuna vurgu yapan Doğan, “Burası hizmet makamı, burası vatandaşlarımızın evi biz buraya her bir vatandaşımızın derdiyle dertlenmek, sıkıntılarını çözmek ve çözüm üretmek için geldik bizim tek bir gayemiz var oda Nizip’i hak ettiği yere taşımaktır. Önümüzdeki süreçte tüm sorunları masaya yatırarak süratle çalışmalara başlayacak ve ilçemizi yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla Türkiye’nin her yerinde adından söz ettiren bir ilçe haline getireceğiz. Kısacası vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve refahı için gayretle, samimiyetle durmadan çalışacağız’’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz