Bağışlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

0
76

Gaziantep Yardım Vakfı Başkanı M. Turgay Eren, Ramazan ayında bağışların arttığını belirterek, hayırseverlere teşekkür etti.
Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Gaziantep Yardım Vakfı Başkanı M. Turgay Eren, “Gaziantep Yardım Vakfı olarak 30 yılı aşkın süredir, hayırseverlerin bağışlarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması için çaba gösteriyoruz. Her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan’da da, vakfımıza duyulan güven ve alınan hizmetin memnuniyetinden dolayı bağışlar artarak devam etti” dedi.
Başkan M. Turgay Eren, bağışların bayram öncesi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını da hatırlatarak, “Hayırseverlerin bağışları, istekleri doğrultusunda nakdi, eğitim gıda harcaması ve temel ihtiyaç maddesi olarak vakfımız tarafından gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmıştır. Ayrıca çalışmalarımız, Ramazan haricinde, tüm yıl boyunca da devam edecektir.Tüm hayırseverlerimize bağışları ile ihtiyaç sahiplerinin bayram sevincine ortak oldukları için teşekkür ediyor ve vatandaşlarımızın bayramını kutluyoruz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz