Ayşegül Kaygusuz: “Yaşamak İstiyorum”

0
96

“Anlatırsan Film Olur” isimli reality Show’undaki gerçek bir hikâyeden film çıkaran başarılı yönetmen Yunus Şevik, vizyon için gün sayıyor. Son dönemin en büyük dram filmini çektiklerini dile getiren usta yönetmen Yunus Şevik, filmin gerçeklikten kopmaması en büyük mutluluğu olduğunu dile getirdi.

”Yaşamak İstiyorum” isimli dram tarzındaki sinema filminin senaryosu tecrübeli isim Esma Şevik tarafından kaleme alınırken, Ayşegül Kaygusuz, Osman fındık, Esra Vural, Yavuz Aksoy, Gazel Yüksel, Erol Aydemir, Semanur Beren Aydemir, Hülya Ses, Eylül Akdağ gibi önemli oyuncular filmin karakterlerine hayat verdi.

Filmin başrol oyuncusu Ayşegül Kaygusuz, kendisi için farklı ve oynarken çok ders aldığı bir yaşam öyküsü olduğunu söyledi.

Televizyon, tiyatro ve beyaz perdenin sevilen oyuncusu Ayşegül Kaygusuz, “Önce bu olayları yaşayan hanımla tanıştım Sevgi Görmez hanımın yaşadığı olaylar ve hastalığına adapte oldum, içimdeki Ayşegül gitti ve canlandırdığım ruh içime girdi, bir süre bu rolden kurtulamadım kendime dönmem zaman aldı. Herkesin bir ders çıkaracağı Sevgi Görmez hanımın ibretlik hikayesinde onu canlandırmak kolay olmadı ama sinema adına özel bir iş çıktı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz