Ayasofya ve Türk Bayrağı üstünde ahlaksız fotoğraf

0
884

Geçen yıl Mısır’da ve Kudüs’te çektirdiği fotoğraflar sonrası gözaltına alınan Belçikalı manken Marisa Papen, Türkiye’ye geldiğini yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkardı. Ayasofya’da tesettüre girip çarşafını kaldırarak ve Türk Bayrağı üstünde çıplak poz veren Papen, fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı. 

Daha önce Mısır’da antik piramitlerin önünde ve Kudüs’teki kutsal noktalara giden ve burada çıplak poz verdiği için büyük tepki çeken Belçikalı manken Marisa Papen’in Türkiye’nin çeşitli yerlerinde de fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı. Papen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda başta İstanbul olmak üzere Kapadokya ve Adıyaman’a gittiğini söyledi. 


‘BEKÇİLERİ HARİCİNDE İNSANLARI ÇOK ÇEKİCİ’
Papen, “Türkiye’nin bana sunduklarından çok memnun kaldım. Yaptığımız fotoğraf çekimi için rüşvet vermiş olsam ve bayağı uğraşmış olsak da Türkiye dünyadaki en muhteşem yerlerden biri. Yemekleri ve coğrafyası unutulmaz. Bekçileri haricinde insanları çok çekici. Bize yardım eden herkese teşekkür ederiz, siz kim olduğunuzu biliyorsunuz” yorumunu paylaştı.
Bekçilerle ne sorun yaşadığı bilinmeyen ancak soyunmasına izin vermedikleri için onlardan hoşlanmadığı düşünülen Papen’in soyunduğu yerler arasında Kapadokya’nın da olduğu görülüyor. 


Hem İslamiyet hem de Hristiyanlık için kutsal sayılan Ayasofya’da tesettüre girip çarşafını kaldırarak poz veren Papen, ahlaksız fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.  

TÜRK BAYRAĞINA BÜYÜK HAKARET


Verdiği pozlar arasında Türk bayrağının üstüne çıplak yattığı görülen Papen, önceki senelerde Kudüs’te ve Mısır’da kutsal sayılan topraklarda verdiği pozlardan ötürü tutuklanmış ve cezası para cezasına çevrilmişti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz