Atabey Türk Ocakları Gaziantep İl Beyliği açılıyor…

0
104

Atabey Türk Ocakları Gaziantep İl Beyliği, İl Beyi Mete Büyükmurat ve Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’nin de katılımıyla 21 Mayıs 2021 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 3 aydan bu yana Gaziantep’teki yapılanmasını sürdüren Atabey Türk Ocakları Gaziantep İl Beyliği, faaliyetlerini yürüteceği ocağın açılışı 21 Mayıs Cuma günü saat 14.00’te Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yanı sıra genel merkez yöneticileri ve komşu illerin İl Beyleri ile ocak yönetimi ve üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Gaziantep İl Beyliği Mete Büyükmurat, Alleben Mahallesi Çal Sokak Özen İş Merkezi’nde bulunan Gaziantep İl Beyliği’nin açılış törenine tüm Gazianteplilerin davetli olduğunu söyledi.

Büyükmurat, “Genel Başkanımız Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yanı sıra Genel merkez yöneticilerimiz ve komşu illerdeki İl Beylerimizin şereflendireceği açılışımızda Gaziantepli hemşehrilerimizi de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır. Alleben Mahallesi Çal Sokak Özen İş Merkezi’nde bulunan ocağımızın açılışını 21 Mayıs Cuma günü saat 14.00’te coşku içerisinde gerçekleştirdikten sonra katılımcılarla birlikte gündemde yer alan konularla ilgili istişare toplantısının ardından açılış programımızı sonlandıracağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz