Asude Cemre zirvede

0
156

Asude Cemre’nin yeni şarkısı ‘Varlığın Yokluğunda’ 15 Mart Cuma günü (bugün) itibarı ile, başta Spotify olmak üzere tüm dijitallerde yayında. Yazılı ve görsel basının yanı sıra, dijital medyada en çok haber olan ünlüler listesinde Asude Cemre, 1058 haberle zirvede yer aldı.

Kısa süre önce çıkardığı ‘MASAL’ isimli teklisine çektiği kliple hatırı sayılır bir izlenme sayısına ulaşan Asude Cemre, hiç ara vermeden yeni teklisi ‘Varlığın Yokluğunda’ ile iddiasını yine ortaya koydu. Daha önce piyasaya sürdüğü ‘Unutulurmuş’, ‘Kara Fırtına’ ve ‘Masal’ isimli şarkılarının ardından, 15 Mart Cuma günü (bugün) piyasaya çıkan 4. teklisi ‘Varlığın Yokluğunda’ DMC etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Şarkının söz – müzik ve prodüktörlüğü Emre Önbayraktar’a ait. ‘Varlığın Yokluğunda’ şarkısının klibi, Türkiye’de ilk kez kullanılan çok özel bir kamerayla ve çok özel bir teknikle çekildi.
Bahar aylarıyla birlikte sahne çalışmalarına da ağırlık verecek olan Asude Cemre, aldığı müzik eğitimiyle de dikkat çekiyor. İstanbul Devlet Konservatuarı Opera – Şan Bölümü mezunu olan Asude Cemre, aynı zamanda Bilgi Üniversitesi, Sahne Sanatları Bölümü mezunu. Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen şan ağırlıklı çeşitli yarışmalarda önemli dereceler alan Asude Cemre, yurt dışından gelen bütün teklifleri tek tek geri çevirip, Türkiye’de kariyer yapmaya karar verdi ve kurduğu müzik grubuyla çıktığı sahnelerde, dikkat çeken performanslar sergiliyor.
BAYRAMIN 3. GÜNÜ BEYRUT PERFORMANCE SAHNESİNE TÜM MÜZİKSEVERLER ÜCRETSİZ DAVETLİ
Yeni yılla birlikte stüdyo çalışmalarına ağırlık veren Asude Cemre 2024 yılının ilk konserini, Kayseri Erciyes’te düzenlenen Dünya Motorcross Şampiyonası, Erciyes Kış Festivali’nde verdi. Sıradaki konseri ise Ramazan Bayramı’nın 3. günü olan 12 Nisan’da… İstanbul Kartal’daki Beyrut Performance sahnesinde 12 Nisan Cuma akşamı, müzikseverleri konserine bekleyen Asude Cemre’nin bahar ve yaz aylarını kapsayan konser takvimi de, çok yakında açıklanacak.
ASUDE CEMRE ‘DEVLER LİGİ’NİN ZİRVESİNDE
Medya Takip Merkezi’nin 4-10 Mart tarihleri arasındaki araştırmasına göre, yazılı ve görsel basının yanı sıra, dijital medyada en çok haber olan ünlüler listesinde Asude Cemre, 1058 haberle zirvede yer aldı. Sakiler 772 haberle 2. sırada, belediye başkan adayı olduğu için siyasi haberleriyle gündeme gelen Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu da, 710 haberle 3. sırada yer aldı.
Aynı listede Hadise 6., Tarkan 7., Koray Avcı 9., Ebru Gündeş 10., Gülşen 19., Melek Mosso 23., Demet Akalın 26. ve Sıla da, toplam haber sayılarına göre 30. sırada yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz