Antep Kısa Film Festivali için geri sayım başladı

0
79

Beri Kültür ve Sanat Derneği Big Bang ve Berisi ekibince bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan Antep Kısa Film Festivali için geri sayım başladı. ‘Gel ses ver!’ diyerek başladığımız serüven, kısa film ilgilileri ve heveslilerini Antep Kısa Film Festivali’nde dördüncü kez buluşturacak.
Big Bang ve Berisi ekibince organize edilen ve bu yıl CultureCIVIC tarafından desteklenen 4. Antep Kısa Film Festivali, ulusal kısa film yarışmaları, bölgesel senaryo yarışması, kısa film gösterimleri ve söyleşileri içeren bölümleriyle 24-26 Kasım 2023 tarihlerinde Gaziantep Forum AVM Paribu Cineverse sinema salonlarında gerçekleşecek.
6 Şubat depreminin etkileri hala yaşanırken deprem bölgelerinden kişilerin katılımına açık bölgesel bir kısa film senaryo yarışmasını birbirimizi desteklemek ve bir paylaşım ortamı oluşturabilmek amacıyla düzenleniyor.
Antep Kısa Film Festivali’nde sinema ilgilileri ve profesyonellerinden oluşan bir jüri ile En İyi Kısa Kurmaca ve Kısa Belgesel Film ödülünü verilecek. Yarışma bölümüne seçilmiş her kısa film 750 TL gösterim ücreti ve En iyi Kısa Kurmaca Film ve En İyi Kısa Belgesel Film Ödülü sahipleri de 12.000 TL maddi ödüle hak kazanacak.
Ayrıca Bölgesel Forum Kısa Film Senaryo Yarışmasının kazanını 10.000 TL ödülün sahibi olacak.
Antep Kısa Film Festivali yarışmalarına başvurmak için son tarih 25 Ekim 2023.
Detaylı bilgi için www.bigbangveberisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz