Altyapı seçmelerine rekor katılım

0
104

Gaziantep Futbol Kulübü’ne yeni yıldız futbolcu adayları kazandırmak amacıyla altyapı kategorilerinde gerçekleştirilen oyuncu seçmeleri rekor katılımla sona erdi.

2004 ve 2015 doğumlu genç sporcu adayları arasında düzenlenen seçmelerde 2 bin 500’ü aşkın katılım sağlandı. Altyapı koordinatörü İsmail Acar ve teknik heyet gözetiminde gerçekleştirilen seçmelere katılan adaylar Türkiye’nin farklı şehirlerinden de yoğun katılım gerçekleştirdi.
Altyapı Koordinatörü İsmail Acar, katılım sayısının kendilerini memnun ettiğini ifade ederek; “Her yıl düzenlemeye çalıştığımız oyuncu seçmelerimiz bu yılda rekor bir katılımla devam ediyor. Türkiye’nin bir çok kentinden adayların buraya gelmesi, Gaziantep şehrinin bir futbol şehrine dönüştüğünü gösteriyor. Bizlerin amacı da öncelikle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup, sporla yaşamalarını sağlamak. Daha sonraki amacımız ise Gaziantep Futbol Kulübü bünyemizde önce güçlü bir altyapı oluşturup, A takımımıza yeni yıldız adayları kazandırabilmek. Bunun için oldukça yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz