Aleyna klip çekiminden paylaştı! Mini bikinisi ve file çorabı sosyal medyayı salladı…

0
143

Genç şarkıcı Aleyna Tilki klip çekiminden bir kare paylaştı. Mini bikinisi ve yırtık file çoraplarıyla dikkat çeken Tilki sosyal medyayı ikiye böldü. Kimi genç şarkıcının tarzını beğenirken kimi de eleştirdi.


Aleyna Tilki düet yapacağı İsveçli grup Jubel’i İstanbul’da ağırlarken dansöz çağırmış ve dansözle de karşılıklı göbek atınca gündem olmuştu.


BİKİNİSİNİN ÜSTÜNE FİLE ÇORAP GİYDİ
Genç şarkıcı Aleyna Tilki son olarak klip çekiminden cesur bir fotoğrafını paylaştı. Bikini tercih eden Aleyna Tilki onun dışında ise file çorap giymişti.


SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ
Aleyna Tilki’nin bu iddialı tarzı takipçileri ikiye böldü. Kimisi Tilki’yi heyecanla beklediğini söylerken kimisi “İzzet Yıldızhan görmesin” yorumunda bulundu.


PHOTOSHOP’ İDDİASI
Ünlü şarkıcı, son olarak siyah büstiyeri ile verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu. İnce beliyle dikkat çeken Tilki’nin fotoğrafa photoshop yaptığı iddia edilmişti.


Tilki, yeni bir paylaşımda bulunarak iddiaları yalanladı. Belinin ince olduğunu kanıtlamak için elinden gelen yapan şarkıcı, fit görüntüsünü çekerek sosyal medya hesabında yayınladı.


“AÇIM AÇ!”
Aleyna Tilki’nin ‘Açım aç’ diye bağırdığı video, birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti. Kısa sürede sosyal medyada hızla yayılan video için binlerce olumsuz yorum yapıldı. Takipçilerinin ‘Ben izlerken utandım’ şeklinde yaptığı yorum dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz