AK Parti’nin acı günü

0
118

Bir süredir tedavi gören ve uzun yıllar AK Parti Şahinbey Gençlik Kolları’nda görev yapan Sümeyra Kılıç’ın vefatı AK Parti’nin Gaziantep teşkilatlarını yasa boğdu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yayınladığı taziye mesajında, “Şahinbey İlçe Gençlik Kolları teşkilat üyemiz Sümeyra Kılıç kızımızın vefat haberini öğrendim. Çok üzücü bir kayıp. Allah rahmet eylesin. Ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin de şunları söyledi: “Şahinbey ilçe Gençlik kolları teşkilat mensubumuz Sümeyra Kılıç kardeşimizin vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendim. Rahatsızlığı nedeniyle uzun bir süreden beri Belen köyünde yaşayan ve tedavi gören İlçe Gençlik Kolları üyesi merhume Sümeyra Kılıç kardeşimiz’e Allah’tan rahmet, ailesine ve teşkilatımıza baş sağlığı diliyorum. Allah mekanı cennet eylesin.”
AK Parti Şahinbey Gençlik Kolları Başkanı Ali Töremişoğlu ise yaptığı açıklamada, “AK Parti Şahinbey Gençlik Kolları Teşkilat Üyemiz Sn. Sümeyra Kılıç’ın vefatından ötürü derin bir üzüntü içerisindeyiz. Çok başarılı, çalışkan, davasına ve liderine sevgisiyle bağlı bir kardeşimizdi. Üzüntümüzün ne kadar büyük olduğunu ifade edemiyoruz. Allah mekanını cennet eylesin” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz