Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Şahinbey ilçe teşkilatı, Eylül ayında bir rekora imza attı. AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı, Eylül ayı içerisinde bin 180 yeni üye kaydı gerçekleştirdi.

Yakaladığı üye sayısıyla rakiplerini kıskandıran AK Parti’de bir rekor da Gaziantep’in Şahinbey ilçesinden geldi. AK Parti Şahinbey İlçe Başkanvekili Süleyman Erçelebi, Türkiye genelinde partiye kayıtlı yeni üye sayısında rekor kırdıklarını açıkladı.
Üye güncelleme ve yeni üye kayıtları çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı, tüm teşkilatlara örnek olacak bir başarının sahibi oldu. AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı, yeni üye kaydı sayısına oranında Eylül ayında Türkiye birincisi oldu.


AK Parti Şahinbey İlçe Başkanvekili Süleyman Erçelebi, İlçe Başkanı Hasan Teke önderliğinde yeni üye kaydı çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirterek, “Türkiye, AK Parti kadrolarıyla dünyanın zirvesine adını yazdıracak. AK Parti, toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, şehrimizde ve ülkemizde çok önemli hizmetler gerçekleştirmiş ve Türkiye’ye adeta çağ atlatmıştır. AK Parti’nin insanlarımıza verdiği önemin bilincinde olan teşkilatımızın fedakâr mensupları, Eylül ayında bin 180 kişiyi yeni üye kaydı yaparak bir rekorun altına imza atmıştır. Bu başarıda pay sahibi olan teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here