AK Parti yerel seçim startını verdi!

0
112

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, kentteki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Çetin, yerel seçimlerde Gaziantep’teki 10 belediyeyi de kazanmak istediklerini belirterek, “Yönetim kurulu ve başkan yardımlarını kentin her kesimi kucaklayabilecek şekilde belirledik. Hedefimiz ilimizdeki 10 belediyeyi de kazanmaktır” dedi.

Çetin, Gaziantep Mutfak Sanatları Merkezi’nde düzenlenen basın mensupları ile buluşma programındaki konuşmasında, yönetim kurulu ve başkan yardımlarını kentin her kesimi kucaklayabilecek şekilde belirlediklerini söyledi.

Yerel seçimler için çalmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmak için çalışmalara başladıklarını ifade eden Çetin, “Önümüzdeki yerel seçimler çok önemli. Tüm kırsaldan başlayarak şehir merkezine doğru, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza başladık” diye konuştu.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız talimatlar doğrultusunda; yeni kadromuzla çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan kadın, gençlik tüm kademelerimizle ve yerel yöneticilerimizle uyum içerisinde 31 Mart 2024 yerel seçimleri için çalışmalarımıza bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz” dedi.

Çetin, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 07 Temmuz 2023 tarihinde AK Parti Gaziantep İl Başkanı olarak çalışmaya başladığım günden bu yana şahsıma gerek telefon gerek ziyaretlerle teveccühlerini gösteren ve hayırlı olsun temennilerinde bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
Öncelikle 12 Temmuz 2023 tarihinden itibaren il yönetiminde aktif görev almak, şehrimize, hemşehrilerimize ve davamıza hizmet etmek için hatırı sayılır oranda başvuru aldığımızı belirtmek isterim.
Hemşehrilerimizin yeni yönetime göstermiş oldukları ilgi ve il yönetim kadroları için yapmış oldukları başvuralar, bizler için mutluluk kaynağı oldu.
Yeni yönetim kurulumuz oluşturulurken, şehrimizin demografik yapısını ve mesleki dağılımını titizlikle göz önünde bulundurmuş, geleceğimizin teminatı gençlerimizin ve siyasetin öznesi kadınlarımızın aktif görev alabilmelerine özen gösterilmiştir.
Bu hususlar dikkate alınarak, şehrimizin beklentilerine karşılık verebilecek, her daim sahada ve ilk günkü aşkla çalışmalar yapabilecek, toplumumuzdaki her kesimini kucaklayabilecek bir yönetim için yaptığımız istişareler neticesinde yeni il yönetim kurulumuzu, il disiplin kurulumuz ile il demokrasi ve hakem kurullarımızı belirlemiş ve siz değerli basın mensupları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmıştık.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız talimatlar doğrultusunda; yeni kadromuzla çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan kadın, gençlik tüm kademelerimizle ve yerel yöneticilerimizle uyum içerisinde 31 Mart 2024 yerel seçimleri için çalışmalarımıza bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz.
14 ve 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde büyük bir özveriyle çalışan önceki dönem il yönetim kurulu üyelerimize, belediye başkanlarımıza, ilçe teşkilatlarımıza da minnettarız. Aldığımız bayrağı en üst seviyeleri çıkarabilmek adına çok çalışacağız
Aziz milletimize, Gazi şehrimize ve basın mensuplarımıza açık, şeffaf ve iş birliğine dayalı bir siyaset anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğimizden kuşkunuz olmasın.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın önderliğinde, sizlerin de desteği ve katkılarıyla Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir Gaziantep için güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni il yönetimimizde yer alan dava arkadaşlarım ile birazdan açıklayacağım il başkan yardımcılarımızı yürekten kutluyor; her birine görevlerinde kolaylıklar diliyorum.
Gazi şehrimiz, hemşehrilerimiz ve partimiz için hayırlara vesile olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz