AK Parti milletvekilleri sahaya indi

0
133

Meclis tatilinin hemen akabinde ara vermeden Gaziantep’in 9 ilçesinde saha çalışmalarına başlayan AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Ali Şahin, Mehmet Sait Kirazoğlu ve Müslüm Yüksel; Gaziantep’te çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmadı.

Saha çalışmaları kapsamında her gün farklı ilçeleri ziyarette bulunan ve uğradıkları her lokasyonda coşku ile karşılanan milletvekilleri; sandık kurul üyeleri, mahalle muhtarları ve temsilcileri başta olmak üzere esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.
AK Parti’li milletvekilleri, vatandaşlarımızla hoş sohbetler ederek gelen talepleri değerlendirdi, çözüm yolları için kolları sıvadı.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ilçelerde faaliyet gösteren çalışmalar ve planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunup, açılışı gerçekleşen kurum ve kuruluşları yerinde inceleyerek, yetkililerden gelişmeler hakkında bilgiler aldı.
Ziyaretleri esnasında AK Parti Gaziantep Milletvekillerine; AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, İlçe Başkanları ile il ve lçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz