AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Fadıloğlu’na övgü yağdırdı

0
103

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Gaziantep, markalar çıkarmış bir şehir. Markalardan biri, bizim belediyelerimiz, Rıdvan Bey. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Muhteşem işler üretmiş” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Teşkilat toplantısı öncesi Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler tarafından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül’e yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verildi.
FADILOĞLU MUHTEŞEM İŞLER ÜRETTİ
Yapılan çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Bu muhteşem coşku, aslında bize, Allah’ın izniyle Şehitkamil’de çok güzel netice alacağımızı müjdeliyor zaten. Yürekten teşekkür ediyorum. Gaziantep, markalar çıkarmış bir şehir. Markalardan biri, bizim belediyelerimiz, Rıdvan Bey. Ben, kendisine çok teşekkür ediyorum. Öyle bir Başkan ki hem mütevazılığı ve tevazusu hem de çalışkanlığıyla az önce çalışmalarını dinlerken bile başımız döndü. Muhteşem işler üretmiş. Yürekten teşekkür ediyorum. Şehitkamil Belediye Başkan Adayımız Rıdvan Fadıloğlu’na, hak temelli hizmet anlayışımızı anlattıkları saha çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz