AK Parti, Belediye Başkan adaylarını tanıtacak

0
76

AK Parti Gaziantep İlçe Belediye Başkanları Aday Tanıtım toplantısı 28 Ocak 2024 Pazar günü saat 13.00’te Şehitkamil Kültür Merkezi (ŞKM)’de Genel Başkan Vekili Efkan Ala ile Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın katılımı ile yapılacak.
31 Mart’taki yerel seçim yaklaşırken, AK Parti’de Gaziantep’te hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den sonra İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanacağı aday tanıtım toplantısı 28 Ocak Pazar günü Şehitkamil Kültür Merkezi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirilecek.
AK Parti Gaziantep’te Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in üçüncü kez aday gösterilmesinin ardından ilçe adayları da belli oldu. Kentin başarılı metropol ilçe belediye başkanları Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıl oğlu 4. kez aday gösterilecek. İslahiye’de Kemal Vural, Yavuzeli’nde Mustafa Kemal Sakaroğlu da yeniden aday gösterilecek. Nizip’te ise Hacı Fevzi Akdoğan aday gösterilecek. Daha önce Nurdağı belediye başkanlığı yapan Mehmet Yıldırır da AK Parti’nin Nurdağı Belediye başkan adayı oldu.
Tanıtım toplantısına AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül ve AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ile Cumhur ittifakı ortağı MHP’nin Gaziantep Milletvekili ve TBMM idare Amiri Sermet Atay ile MHP İl Başkanı Mustafa Bozgeyik de katılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz