Adalet Bakanı Gül, Gaziantep Futbol Kulübü’nü ziyaret etti

0
61

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Futbol Kulübü yönetimi ve futbolcuları ile bir araya gelerek, başarı dileğinde bulundu. Ziyarette Bakan Gül’e, günün anısına üzerinde ismi yazılı olan forma hediye edildi.

Gaziantep Futbol Kulübü tesislerinde gerçekleşen ziyarete, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu katıldı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, takıma yaptığı kısa konuşmada yeni sezonda başarı dileklerinde bulunarak, takımımızdan olan beklentilerini de dile getirdi.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Cevdet Akınal da, yapılan anlamlı ziyaretten dolayı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve tüm misafir heyetine teşekkür ederek, Gaziantep şehrini futbolda da en iyi şekilde temsil etmek için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Başkanı Cevdet Akınal, teknik direktör Erol Bulut ve takım kaptanı Günay Güvenç, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e isminin yazılı olduğu 27 numaralı formayı hediye etti.

Ziyaret çekilen fotoğrafın ardından son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz