Başkan Şahin işçiler için köfte yoğurdu

0
123

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Bizce Yağ tesislerini ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i çalışan kadınlar nergislerle karşıladı. Karşılamada çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Şahin işçilerle sohbet etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren üretiminin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatla global pazarların en önemli firmaları arasında yerini alan Kadooğlu Yağ tesislerini ziyaret ederek Bizce Yağ çalışanlarıyla buluştu. Başkan Şahin’i Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu, Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Acar Karşıladı.

Başkan Şahin Köfte Yoğurdu İşçilere İkram Etti
Başkan Fatma Şahin’e bir sürpriz hazırlayan Bizce Yağ kadın çakanları ellerindeki nergislerle Başkan Şahin’i alkışlayarak karşıladı. Kadooğlu Yağ tesislerinde incelemeler yapan Başkan Şahin daha sonra işçilerle birlikte yemek yedi. Şahin yemek öncesi kendisi için hazırlanan ikinci sürpriz karşısında kolları sıvayarak köfte yoğurmaya başladı. Şahin yoğurduğu köfteleri çevresindekilere ikram ederken çalışanların alkışlarını aldı.
Onursal Başkan Cemal Kadooğlu: “Başkanımız Fatma Şahin’in kentimize ve ülkemize hizmetleri çok büyük”
Başkan Fatma Şahin’i ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu Şahin’in Gaziantep’e çok büyük hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak seçimlerde Fatma Şahin’i destekleyeceklerini dile getirdi.

Günün 24 saati Gaziantep’e her alanda hizmet eden bir başkanımız var
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in sadece belediyecilik hizmetleriyle değil aynı zamanda kentin ve vatandaşların bütün sorunlarıyla yakından ilgilendiğine dikkat çeken Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu da “Bugün üretim tesislerimizde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ve ekibini ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Başkanımız Fatma Şahin sadece kentimize belediyecilik hizmetleri yapmıyor. Toplumun bütün kesimleriyle kucaklaşarak herkesin her sektörün sorunlarının çözümü içinde büyük çabalar sarf ediyor. Sanayicimizin, ihracatçılarımızın, üreticilerimizin, esnaflarımızın ve kentimizin bütün insanlarına büyük bir enerjiyle ve hızla ulaşmaya çalışan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Kadooğlu Yağ’da işçilerle sohbet ederek öğlen yemek yiyen Başkan Şahin daha sonra Gaziantep’te gerçekleştirdiği belediyecilik hizmetleri hakkında bir sunum yaparak birçok alanda kente kazandırılan eserlerini tanıttı. Sunumun sonunda işçilerle toplu fotoğraf çektiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin daha sonra çalışan işçiler tarafından alkışlarla uğurlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz