450 yargıç göreve iade edilirken… FETÖ elebaşı Gülen’den “Öksüz” iması

0
139

Danıştay 5. Dairesinin FETÖ’den ihraç edilen 450 yargı mensubu hakkında göreve iade kararı vermesi kamuoyunda tepkilere neden olarak tartışma yaratırken FETÖ elebaşı Fethullah Gülen “Adil Öksüz” iması yaptığı bir videoyla ortaya çıktı.
Danıştay 5. Dairesinin FETÖ’den ihraç edilen 450 yargı mensubu hakkında HSK’nın itirazına rağmen göreve iade kararı vermesi gündemde tartışma yaratırken FETÖ elebaşı Fethullah Gülen “Adil Öksüz” iması yaptığı bir videoyla ortaya çıktı.
Odatv’nin haberine göre; konuşmakta zorlandığı bir sohbet toplantısının görüntülerinin paylaşıldığı terör örgütü lideri, “yeniden diriliş” mesajı vermeye çalıştı.
Teröristbaşı Fethullah Gülen’nin videoda okuduğu bir mısrada Adil Öksüz’e işaret ettiğine dair iddialara neden olan ifadeler ise gündem oldu. Gülen o mısralarda, “14 asır evvel, yine bir böyle geceydi, kumdan, ayın on dördü, bir ÖKSÜZ çıkıverdi!” ifadelerini kullandı.
NEDİM ŞENER: KUDUZ KÖPEK SİSLİ HAVAYI SEVER
Gazeteci Nedim Şener ise sosyal medya hesabından FETÖ elebaşı Gülen’in videosunu paylaşarak, “Kuduz köpek sisli havayı sever” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz