40 yaş üzeri öğretmenler ve okul çalışanları için randevular açıldı

0
36
ögretmen tahta

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı kampanyasında yeni bir aşamaya geçtiklerini belirterek, “40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenlerimizi aşılamaya başlıyoruz.” dedi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da “Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı” ifadelerini kullandı.  

Bakan Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor. Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı. Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı. Randevularınızı e-Nabız’dan alabilirsiniz. Sağlıkla.” ifadelerini kullandı. 

BAKAN KOCA: AŞI KAMPANYASINDA YENİ BİR AŞAMAYA GEÇİYORUZ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı kampanyasında yeni bir aşamaya geçtiklerini belirterek, “40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenlerimizi aşılamaya başlıyoruz.” dedi.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün aşı kampanyasında yeni bir aşamaya geçiyoruz. Yaş sınırlaması olmaksızın tüm ilköğretim öğretmenlerimizi aşı programına almıştık. Şimdi ise 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenlerimizi aşılamaya başlıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz