1 milyondan fazla öğrenciye spor ayakkabı hediyesi

0
52

Gaziantep’te, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu gençleri spora teşvik etmek ve öğrencilere karne hediyesi olarak bugüne kadar 1 milyon 84 bin spor ayakkabısı hediye etti.

2017 yılından bu yana öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu yıl da dağıttığı spor ayakkabılar ile birlikte bu sayıyı 1 milyon 84 bine çıkarttı. Öğrencileri spora teşvik etmek ve ödüllendirmek adına yapılan proje kapsamında Şahinbey Belediyesi spor ayakkabısı dağıtımlarını sürdürüyor.

GENÇLERİMİZİN SPOR YAPMALARINI İSTİYORUZ
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin her zaman spor yapmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak “Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimize spor ayakkabısı hediye etmeye devam ediyoruz. Bu yıl yine öğrencimize karne hediyesi olarak verdiğimiz spor ayakkabısı dağıtımını sürdürüyoruz. Dağıtımına yaptığımız spor ayakkabısı ile birlikte 2017 yılından bu yana 1 milyon 84 bin adet spor ayakkabısını gençlerimize hediye etmiş olacağız. Amacımız gençlerimize spor ayakkabısı hediye ederek, spor yapmasını sağlamak. Böylelikle gençlerimizin obeziteden uzak kalıp yaz tatillerini sporla geçirmesini sağlıyoruz. Hediye ettiğimiz ayakkabılarda öğrencilerimize numara ve renk seçme imkânı sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz